Про компанію ГазМастер

Магазин ГазМастер в Харькове

Про нас

Ми раді, що Ви зробили правильний вибір і зайшли до нас на сайт!

ГазМастер існує вже 17 років, і за цей час тисячі автолюбителів і установників систем ГБО скористалися нашими послугами.

Ми є однією з провідних українських компаній по оптово-роздрібному продажі повного спектра автомобільного устаткування для зрідженого і стисненого природного газу.

Опціонально можлива установка ГБО на нашому фірмовому сертифікована СТО, яка проводиться фахівцями з п’ятнадцятирічним стажем в даній сфері, мають всі необхідні допуски.

У нас можна придбати як готові комплекти для установки газу на авто популярних марок, так і комплектуючі – перехідники, ремкоплекти, балони (метан, пропан), редуктори для газобалонного обладнання та ін.

Пропонуємо широкий асортимент товарів від виробників з світовим ім’ям: Tomasetto, Lovato, STAG, STAKO, Fagumit, Atiker, Torelli, Bigas і багатьох інших.

Наша візитна картка – індивідуальний підхід до кожного клієнта, скрупульозний підбір комплектуючих і конкурентоспроможні ціни. Працюючи з нами, Ви будете приємно здивовані: вичерпна інформація і досвід роботи по установці – всім цим ми охоче ділимося з нашими покупцями. Читайте відгуки про ГазМастер на нашому сайті.

Сертифіковані СТО

Ми маємо в своєму розпорядженні власними сертіфіцірованними станціями технічного обслуговування – в Харкові. Таким чином, Вам не потрібно шукати документи для реєстрації ГБО в управлінні безпеки дорожнього руху України.

Відмова від використання неякісних комплектуючих, висока кваліфікація майстрів і строгий контроль якості виконаних робіт з боку керівництва – ось три складові успіху.

h2 class = “page-title”> Продукція ГБО
У нашому широкому асортименті продукція таких світових виробників газового обладнання як Lovato, Tomasetto, Bigas, Atiker, STAG, STAKO і т.д. Газобалонне обладнання Газмастер повністю відповідає необхідним міжнародним вимогам і стандартам. Ми встановлюємо популярні, які підходять для всіх типів авто варіанти ГБО 1-3-го і 4-го покоління, характерні рідким впорскуванням газу. При такій сучасній установці устаткування автомобіль витрачає в рази менше палива, а потужність двигуна збільшується.

Переваги ГБО
Перевага установки газового обладнання більш ніж очевидно: витрати на паливо скорочуються в 2.5 рази, завдяки повному прогоранню даного палива і його високому октановим числом, двигун працює м’яко і довше служить в експлуатації, а також при його застосуванні є можливість використання двох видів палива, що сприяє збільшенню пробігу автомобіля без дозаправки. Особливо важливим є екологічність використання ГБО, в результаті шкідливих речовин виділяється вдвічі менше. Єдиним розходженням між використанням автомобілем ГАЗУ або БЕНЗИНУ буде колір індикатора в вашому салоні!

Монтаж ГБО
Газмастер займається установкою, обслуговуванням і ремонтом ГБО в Харкові , наші майстри можуть виконати монтаж не тільки на закордонні та легкові автомобілі, а й на комерційний транспорт – вантажні, автобуси і т.д. Процедура установки виконується в установлені терміни, професійно і з гарантією.

Магазин ГБО
Ви завжди можете купити ГБО в Харкові в магазині ГБО Газмастер: якісне, офіційне і сертифіковане. Gasmaster довіряють сотні автолюбителів – максимально якісне обслуговування, зручна форма оплати, вигідні умови і прийнятні ціни відрізняють нас від інших. Вдячні клієнти залишають позитивні відгуки про ГазМастер . Нам дуже приємно!

Ми знаходимося::

  • Харків, Авторинок "Лоск" 9-й ряд, магазин 27

Історія ГазМастер

За перші 9 років діяльності остаточно склалася концепція фірми і в 2010 році були зареєстровані офіційні торгові марки «ГазМастер» і «GasMaster». Зусиллями всіх членів команди розширювалася клієнтська база і зароблялося добре ім’я.

Торговая марка ГазМастер
Магазин Gasmaster