Про компанію ГазМастер

Магазин ГазМастер в Харькове

Про нас

Ми раді, що Ви зробили правильний вибір і зайшли до нас на сайт!

ГазМастер існує вже 17 років, і за цей час тисячі автолюбителів і установників систем ГБО скористалися нашими послугами.

Ми є однією з провідних українських компаній по оптово-роздрібному продажі повного спектра автомобільного устаткування для зрідженого і стисненого природного газу.

Опціонально можлива установка ГБО на нашому фірмовому сертифікована СТО, яка проводиться фахівцями з п’ятнадцятирічним стажем в даній сфері, мають всі необхідні допуски.

У нас можна придбати як готові комплекти для установки газу на авто популярних марок, так і комплектуючі – перехідники, ремкоплекти, балони (метан, пропан), редуктори для газобалонного обладнання та ін.

Пропонуємо широкий асортимент товарів від виробників з світовим ім’ям: Tomasetto, Lovato, STAG, STAKO, Fagumit, Atiker, Torelli, Bigas і багатьох інших.

Наша візитна картка – індивідуальний підхід до кожного клієнта, скрупульозний підбір комплектуючих і конкурентоспроможні ціни. Працюючи з нами, Ви будете приємно здивовані: вичерпна інформація і досвід роботи по установці – всім цим ми охоче ділимося з нашими покупцями. Читайте відгуки про ГазМастер на нашому сайті.

Сертифіковані СТО

Ми маємо в своєму розпорядженні власними сертіфіцірованними станціями технічного обслуговування – в Харкові. Таким чином, Вам не потрібно шукати документи для реєстрації ГБО в управлінні безпеки дорожнього руху України.

Відмова від використання неякісних комплектуючих, висока кваліфікація майстрів і строгий контроль якості виконаних робіт з боку керівництва – ось три складові успіху.

Ми знаходимося::

  • Харків, Авторинок "Лоск" 9-й ряд, магазин 27

Історія ГазМастер

За перші 9 років діяльності остаточно склалася концепція фірми і в 2010 році були зареєстровані офіційні торгові марки «ГазМастер» і «GasMaster». Зусиллями всіх членів команди розширювалася клієнтська база і зароблялося добре ім’я.

Торговая марка ГазМастер
Магазин Gasmaster