+38 066 427 66 37 +38 096 00 979 00
+38 066 427 66 37 +38 096 00 979 00
Час роботи: з 8:00 до 16:00
0
Шановні клієнти інтернет-магазину Газмастер! У зв'язку із ситуацією ціни уточнюйте у менеджерів.

Про компанію ГазМастер

Про нас

Ми раді, що Ви зробили правильний вибір і зайшли до нас на сайт!

ГазМастер існує вже 17 років, і за цей час тисячі автолюбителів і установників систем ГБО скористалися нашими послугами.

Ми є однією з провідних українських компаній по оптово-роздрібному продажу повного спектра автомобільного устаткування для зрідженого і стисненого природного газу.

Опціонально можлива установка ГБО на нашому фірмовому сертифікованому СТО, яка проводиться фахівцями з п’ятнадцятирічним стажем в даній сфері та вони мають всі необхідні допуски.

У нас можна придбати як готові комплекти для установки газу на авто популярних марок, так і комплектуючі – перехідники, ремкоплекти, балони (метан, пропан), редуктори для газобалонного обладнання та ін.

Пропонуємо широкий асортимент товарів від виробників з світовим ім’ям: Tomasetto, Lovato, STAG, STAKO, Fagumit, Atiker, Torelli, Bigas і багатьох інших.

Наша візитна картка – індивідуальний підхід до кожного клієнта, скрупульозний підбір комплектуючих і конкурентоспроможні ціни. Працюючи з нами, Ви будете приємно здивовані: вичерпна інформація і досвід роботи по установці – всім цим ми охоче ділимося з нашими покупцями. Читайте відгуки про ГазМастер на нашому сайті.

ГБО в Харкові

Газмастер пропонує купити ГБО в Харкові оптом і в роздріб для будь-якого автомобіля.
Gasmaster продає і встановлює автомобільне устаткування для стисненого та зрідженого природного газу – готові комплекти газобалонного обладнання на авто і комплектуючі. У нас ви можете придбати катушки ГБО, перемикачі ГБО 2 покоління, мультиклапана ГБО 2 покоління, мультиклапана ГБО 4 покоління, редуктори ГБО 2 покоління, редуктори ГБО 4 покоління, фільтри ГБО, форсунки ГБО 4 покоління, комплектуючі ГБО 4 покоління, газові балони для ГБО різного виду газу.
Інтернет магазин ГБО Газмастер продає змішувачі ГБО 2 покоління, дозатори ГБО, ремкомплект ГБО 2 покоління, ремкомплект ГБО 4 покоління, шланги ГБО, кріплення ГБО, електроніку ГБО 4 покоління, емулятори форсунок ГБО 2 покоління, клапани ГБО і багато іншого.
Gasmaster вже багато років займається професійною установкою ГБО в Харкові і по всій Україні

Cертифіковані СТО

Ми маємо в своєму розпорядженні власні сертифіковані станціями технічного обслуговування – в Харкові. Таким чином, Вам не потрібно шукати документи для реєстрації ГБО в Управлінні безпеки дорожнього руху України.

Відмова від використання неякісних комплектуючих, висока кваліфікація майстрів і строгий контроль якості виконаних робіт з боку керівництва – ось три складові успіху.

Продукцiя ГБО

У нашому широкому асортименті продукція таких світових виробників газового обладнання як Lovato, Tomasetto, Bigas, Atiker, STAG, STAKO і т.д.
Газобалонне обладнання Газмастер повністю відповідає необхідним міжнародним вимогам і стандартам.

Переваги ГБО

Перевага установки газового обладнання більш ніж очевидно: витрати на паливо скорочуються в 2.5 рази, завдяки повному прогоранню даного палива і його високому октановим числом, двигун працює м’яко і довше служить в експлуатації, а також при його застосуванні є можливість використання двох видів палива, що сприяє збільшення пробігу автомобіля без дозаправки.
Особливо важливим є екологічність використання ГБО, в результаті шкідливих речовин виділяється вдвічі менше.
Єдиним розходженням між використанням автомобілем ГАЗУ або БЕНЗИНУ буде колір індикатора в вашому салоні!

Монтаж ГБО

Газмастер займається установкою, обслуговуванням і ремонтом ГБО в Харкові, наші майстри можуть виконати монтаж не тільки на закордонні та вітчізняні легкові автомобілі, а й на комерційний транспорт – вантажні, автобуси і т.п.
Процедура установки виконується в установлені терміни, професійно і з гарантією.

Магазин ГБО

Ви завжди можете купити ГБО в Харкові в магазині ГБО Газмастер: якісне, офіційне і сертифіковане.
Gasmaster довіряють сотні автолюбителів – максимально якісне обслуговування, зручна форма оплати, вигідні умови і прийнятні ціни відрізняють нас від інших.
Вдячні клієнти залишають позитивні відгуки про ГазМастер. Нам дуже приємно!

Історія ГазМастер

За перші 9 років діяльності остаточно склалася концепція фірми і в 2010 році були зареєстровані офіційні торгові марки «ГазМастер» і «GasMaster». Зусиллями всіх членів команди розширювалася клієнтська база і зароблялося добре ім’я.