Iнтернет магазин ГБО

ГБО в Харковi

Газмастер пропонує купити ГБО в Харкові оптом і в роздріб для будь-якого автомобіля. Gasmaster продає і встановлює автомобільне устаткування для стисненого та скрапленого природного газу – готові комплекти газобалонного обладнання на авто і комплектуючі. У нас ви можете придбати катушки ГБО, перемикачі ГБО 2 покоління, мультиклапана ГБО 2 покоління, мультиклапана ГБО 4 покоління, редуктори ГБО 2 покоління, редуктори ГБО 4 покоління, фільтри ГБО, форсунки ГБО 4 покоління, комплектуючі ГБО 4 покоління, газові балони для ГБО різного виду газу. Інтернет магазин ГБО Газмастер продає змішувачі ГБО 2 покоління, дозатори ГБО, ремкомплект ГБО 2 покоління, ремкомплект ГБО 4 покоління, шланги ГБО, кріплення ГБО, електроніку ГБО 4 покоління, емулятори форсунок ГБО 2 покоління, клапани ГБО і багато іншого. Gasmaster вже багато років займається професійною установкою ГБО в Харкові і по всій Україні.

Продукція ГБО

У нашому широкому асортименті продукція таких світових виробників газового обладнання як Lovato, Tomasetto, Bigas, Atiker, STAG, STAKO і т.д. Газобалонне обладнання Газмастер повністю відповідає необхідним міжнародним вимогам і стандартам. Ми встановлюємо популярні, які підходять для всіх типів авто варіанти ГБО 1-3-го і 4-го покоління, характерні рідким впорскуванням газу. При такій сучасній установці устаткування автомобіль витрачає в рази менше палива, а потужність двигуна збільшується.

Преваги ГБО

Перевага установки газового обладнання більш ніж очевидно: витрати на паливо скорочуються в 2.5 рази, завдяки повному прогорання даного палива і його високому октановим числу, двигун працює м’яко і довше служить в експлуатації, а також при його застосуванні є можливість використання двох видів палива, що сприяє збільшення пробігу автомобіля без дозаправки. Особливо важливим є екологічність використання ГБО, в результаті шкідливих речовин виділяється вдвічі менше. Єдиним розходженням між використанням автомобілем ГАЗУ або БЕНЗИНУ буде колір індикатора в вашому салоні!

Монтаж ГБО

Газмастер займається установкою, обслуговуванням і ремонтом ГБО в Харкові, наші майстри можуть виконати монтаж не тільки на закордонні та легкові автомобілі, а й на комерційний транспорт – вантажні, автобуси і т.д. Процедура установки виконується в установлені терміни, професійно і з гарантією.

Магазин ГБО

Ви завжди можете купити ГБО в Харкові в магазині ГБО Газмастер: якісне, офіційне і сертифіковане. Gasmaster довіряють сотні автолюбителів – максимально якісне обслуговування, зручна форма оплати, вигідні умови і прийнятні ціни відрізняють нас від інших. Вдячні клієнти залишають позитивні відгуки про ГазМастер. Нам дуже приємно!